Forum o Margonem

Od graczy dla graczy!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-06-18 21:23:25

Zły Patryk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-06-18
Posty: 2
Punktów :   -1 

Free SŁ - Darmowe Smocze Łzy dla każdego!

TO NIE JEST ŻADEN PRZEKRĘT! Za pozwoleniem byłego administratora serwisu Margonem, Thinkera, Super Mistrzów Gry Xentisa i Cahir oraz prezesa firmy Garmory sp. z.o.o., Elejlon, ja, Zły Patryk stworzyłem Free SŁ z myślą o was, drodzy gracze Margonem! Co prawda nie zajmuję się sprawami graczy, ale to będzie, ekhm, rekompensata za to wszystko. Dodatkowo wszystkie koszty SŁ pokrywa Garmory, ja(Margonem), oraz partnerzy o których mowa na na stronie.

Potrzebujesz SŁ, a nie chcesz płacić? Skorzystaj z Free SŁ!

Mój serwis Free SŁ oferuje równe 15 Smoczych Łez na dwa tygodnie, po odpowiednim wypełnieniu formularza. Po 24 godzinach od otrzymania wiadomości w Widgecie zostanie wysłany do was adres e-mail o potwierdzeniu wysłania SŁ na konto.

Czemu wymagamy loginu i hasła?
Otóż nas bot, zwany systemem, jest osobnym skryptem który nie ma automatycznego dostępu do wszystkich kont i be z podania tych informacji nie jesteśmy w stanie przelać 15 SŁ.

Chcesz skorzystać z usług Free SŁ? Kliknij TUTAJ!

Offline

 

#2 2011-12-05 18:18:58

leneq260720

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-12-05
Posty: 8
Punktów :   

Re: Free SŁ - Darmowe Smocze Łzy dla każdego!

Nie wypełnijcie żadnego formularza. Thinker sam napisał,że nawet gdyby on chciał hasło mamy nikomu nie podawać!. To jest jakiś oszust ,który wyłudza konta. Jak wypełnicie nie bd mieli SŁ tylko ukradzione konto. Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://egarden.pl/ zabiegi kosmetyczne giżycko